Wyszukiwarka
Najczęściej wyszukiwane

produkty kosmetyczne, fryzjerskie

suszarki do włosów

prostownica

sprzęt kosmetyczny

Katalog SprawdĽ nasze aukcje Towary w promocji
INFORMACJE O SKLEPIE

 

Właściciel sklepu internetowego www.fryzjerskie.com.pl firma LED powstała w maju 1992 r. roku profil działalności to usługi pośrednictwa finansowego. W marcu 2000 roku poszerzyliśmy zakres działalności o branżę fryzjersko-kosmetyczną.

Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą bezpośrednio importujacą  nowoczesne produkty fryzjersko-kosmetyczne. Wysoka jakość produktów oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że cieszymy się coraz większym zaufaniem klientów. Działalność prowadzimy na terytorium całego kraju, dzięki prężnie działających, profesjonalnych przedstawicielach handlowych oraz sieci, gdzie posiadamy dwa bogato zaopatrzone sklepy fryzjerskie.

Dumą pracowników firmy jest szeroki wachlarz kosmetyków, akcesoriów oraz wyposażenia, sygnowanych znaczkami najlepszych światowych marek, w stałej i pełnej ofercie.

Zarówno kosmetyki, akcesoria jak i wyposażenie, wytwarzane są w oparciu o najnowsze i stale udoskonalane technologie.

Kosmetyki dystrybuowane przez nasze sklepy fryzjerskie służą kilku tysiącom salonów fryzjerskich i kosmetycznych, w ten sposób służymy i przyczyniamy się do ochrony włosów i skóry ludzi korzystających z ich usług. Pomagając ludziom, chroniąc ich zdrowie i polepszając samopoczucie dbamy również o duszę każdego z nas.

Mamy nadzieję, że nasze internetowe sklepy fryzjerskie: www.led.tychy.pl i  www.fryzjerskie.com.pl pomogą przybliżyć Państwu zarówno oferowane przez nas produkty, jak nakreślą profil firmy.

Zapraszamy do współpracy !!!