Wyszukiwarka
Najczęściej wyszukiwane

produkty kosmetyczne, fryzjerskie

suszarki do włosów

prostownica

sprzęt kosmetyczny

Katalog SprawdĽ nasze aukcje Towary w promocji
INFORMACJE O SKLEPIE

  Firma LED , która jest właścicielem tego internetowego sklepu, powstała w 1992 roku. Głównym profilem działalności stały się usługi pośrednictwa finansowego, jednak w 2000 oku firma zdecydowała o poszerzenie swojej działalności o branżę fryzjersko-kosmetyczną.

Obecnie dbamy o dynamiczny rozwój marki w oparciu o import nowoczesnych produktów, pochodzących od najlepszych na rynku producentów. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością przy niskiej cenie, co sprawiło, że zaufało nam już wielu Klientów . Naszym zadaniem jest dotarcie do Klientów na terenie całego kraju, co umożliwia nam działalność doświadczonych przedstawicieli handlowych oraz dwa bogato zaopatrzone sklepy.

Z dumą możemy zaprezentować szeroki wachlarz produktów, w których skład wchodzą profesjonalne kosmetyki, akcesoria oraz wyposażenie, pochodzące z oferty najbardziej znanych i cenionych na świecie marek. Wszystkie dostępne u nas artykuły powstały w oparciu o nowoczesne technologie.

Kosmetyki udostępniane przez nasze sklepy fryzjerskie są wykorzystywane w tysiącach salonów, zajmujących się pielęgnacją i stylizacją włosów, a także zabiegami na twarz i ciało. Możemy poszczycić się pośrednictwem w usługach najwyższej jakości, które pozytywnie wpływają nie tylko na ciało, ale i samopoczucie klientów w całej Polsce.

Żywimy nadzieję, że nasze internetowe sklepy fryzjerskie, znajdujące się pod adresami www.led.tychy.pl oraz www.fryzjerskie.com.pl pomogą przybliżyć Państwu oferowane przez nas produkty, a także nakreślą profil naszej firmy.
kontakt:
tel. 32/329-45-67 , 603-098-709  adres : Tychy, ul. Kurpińskiego 12 / ryneczek os. K/

Zachęcamy do współpracy.

     

 

O nas - Hurtownia kosmetyków Led <