Wyszukiwarka
Najczęściej wyszukiwane

produkty kosmetyczne, fryzjerskie

suszarki do włosów

prostownica

sprzęt kosmetyczny

Katalog SprawdĽ nasze aukcje Towary w promocji
Alfaparf lisse design flexible zestaw do keratynowego prostowania włosów 125+60ml

Alfaparf Lisse Design Flexible Zestaw do keratynowego prostowania włosów 125+60ml

kategoria: Odżywki, maski, balsamy
cena detaliczna: 156,00 cena brutto: 99,00 zł Towar dostępny koszyk

KERATYNOWE PROGRESYWNE PROSTOWANIE WŁOSÓW DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW - BEZPIECZEŃSTWO, ELASTYCZNOŚĆ, WYJĄTKOWE EFEKTY

 

ALFAPARF LISSE DESIGN Flexible Zestaw do keratynowego prostowania włosów 125+60ml

 


Faza A: Fluid modelujący: Fluid, który natychmiast eliminuje puszenie i zabieg po zabiegu redukuje objętość i zmienia formę włosa, nie niszcząc mostków siarki, nadając włosom coraz bardziej gładki kształt. Włosy są gładkie i łatwe do rozczesania już po 5 aplikacjach. Rezultat utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy po każdej aplikacji.

Faza B: Fluid utrwalający: Opracowany tak, aby stanowił uzupełnienie dla usługi Lisse Design Flexible, zamyka łuski, nadając włosom blasku i miękkości. Tworzy lekką błonę, eliminuje efekt statyczności i chroni włosy przed wilgocią. Chroni przed ywoską temperaturą suszarki i prostownicy.
Opakowanie zawiera 5 ochronnych osłonek na oczy, które należy przykleić wzdłuż linii włosów. Osłonki ochronią oczy podczas aplikacji.

Skład zestawu:

A. Fluid modelujący 125ml
B. Fluid utrwalający 60ml


Sposób użycia:

Krok 1. Umyj dwukrotnie włosy szamponem Keratin Therapy Lisse Design Deep cleansing, dokładnie spłucz. Nie używaj odżywki. Rozczesz i wysusz włosy przy użyciu suszarki w 80%.
Wskazówki:
1. Ważne jest, aby dokładnie umyć włosy, aby wyeliminować jakiekolwiek resztki produktów do stylingu i stworzyć tym samym jednolitą bazę dla następnych produktów.
2. Ważne jest, aby nie nakładać produktu na całkowicie wysuszone włosy, aby ich nie obciążyć.
Krok 2. Podziel włosy na 4 sekcje (przedziałki od czoła do karku i od ucha do ucha). Przyklej osłonkę wzdłuż linii włosów. Rozpocznij pracę od tylnych sekcji dzieląc je na pasma o grybości 2cm. Spryskaj włosy produktem Molding Fluid - 1 pryśnięcie na każde 10cm włosów, trzymając aplikator w odległości 15cm od włosów. Następnie używając gęstego grzebienia, przeczesz włosy co zapewni dokładność aplikacji. W ten sam sposób wykonaj aplikację na całej głowie. Podsusz włosy suszarką.

Wskazówki:
1. Unikaj nakładania produktu bezpośrednio na skórę.
2. Ważne jest, aby nie przekroczyć ilości 1 pryśnięcia na każde 10cm długości włosa, aby nie ryzykować zmiany koloru kosmetycznego oraz nie obciążyć włosów.

Krok 3. Przed rozpoczęciem modelowania ponownie podziel włosy na 4 części i w każdej części wydzielaj sekcje po 4cm, rozpoczynając od tyłu głowy. Spryskaj włosy prosuktem Sealing Fluid 1 pryśnięcie na każde 10cm włosów, trzymając aplikator w odległosći 15cm od włosów. Następnie używając gęstego grzebienia, rozprowadź produkt równomiernie na włosy. W ten sam sposób wykonać aplikację na całej głowie. Następnie dokończ modelowanie włosów na szczotkę a następnie wyprostuj włosy prostownicą, jak w przypadku zwykłego czesania.

Wskazówki:
1. Jeśli po zakończeniu procesu na włosach utrzymuje się lekka elektrostatyczność, zaleca się nałożenie Keratin Therapy Lisse Design The Oil lub Keratin Refill lub Semi di Lino Illuminating Hairspray Strong.
2. Nie spryskiwać tej samej sekcji więcej niuż 1 raz, aby nie obciążyć włosów.